







| Производитель | Vention |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Вага брутто | 0.056 |
|---|---|
| Вага нетто | 0.05 |
| Версія | USB 2.0 |
| Высота | 1 |
| Висота пакування | 22 см |
| Гарантія | 12 |
| Длина | 2 |
| Довжина пакування | 1 см |
| Заводський номер | 6922794767614 |
| Мoдель | CTIBH |
| Разъем 1 | AM |
| Разъем 2 | micro BM |
| Ширина | 1.5 |
| Ширина пакування | 15 см |