










| Производитель | Vention |
|---|
| Вага брутто | 0.78 |
|---|---|
| Вага нетто | 0.755 |
| Версія інтерфейсу | Ver. 2.0 |
| Высота | 1.28 |
| Висота пакування | 19 см |
| Вихід | HDMI |
| Вхід | HDMI |
| Гарантія | 12 |
| Длина | 10 |
| Довжина пакування | 6 см |
| Заводський номер | 6922794754102 |
| Мoдель | AAMBL |
| Ширина | 2.05 |
| Ширина пакування | 19 см |