



| Производитель | Ferodo |
|---|---|
| Код запчасти | DDF3022C |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 11 мм |
| Конструктивные особенности | Без болтов/винтов |
| Высота | 41 мм |
| Диаметр ступицы | 108 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Focus |
| O окружності центрів отворів | 108 мм |
|---|---|
| Вес | 8,25 кг |
| Висота паковання | 10 см |
| Довжина паковання | 26 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без гвинтів |
| Діаметр центрування | 63,6 мм |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Внешний диаметр | 271 мм |
| Мін. товщина | 9 мм |
| Одиниця вимірювання | Комплект |
| Поверхность | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина гальмівного диска | 11 мм |
| Ширина паковання | 26 см |
| FORD | FOCUS IV Ліфтбек (HM) Ліфтбек (2018.11 - ), FOCUS IV Ліфтбек (HM) Ліфтбек (2018.11 - ), FOCUS IV Ліфтбек (HM) Ліфтбек (2018.11 - ), FOCUS IV Ліфтбек (HM) Ліфтбек (2018.11 - ), FOCUS IV Ліфтбек (HM) Ліфтбек (2018.11 - ), FOCUS IV Ліфтбек (HM) Ліфтбек (2018.11 - ), FOCUS IV (HN) Хетчбек (2018.05 - ), FOCUS IV (HN) Хетчбек (2018.01 - ), FOCUS IV (HN) Хетчбек (2018.01 - ), FOCUS IV (HN) Хетчбек (2018.11 - ), FOCUS IV (HN) Хетчбек (2018.09 - ), FOCUS IV (HN) Хетчбек (2018.09 - ), FOCUS IV (HN) Хетчбек (2018.01 - ), FOCUS IV (HN) Хетчбек (2018.01 - ) |
| FORD | 2196429, JX612A315AEA |