


| Производитель | Ferodo |
|---|---|
| Код запчасти | DDF2606C |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 28 мм |
| Конструктивные особенности | Без болтов/винтов |
| Высота | 67.2 мм |
| Число отверстий | 6 шт |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Совместимость с моделью | Hilux |
| O окружності центрів отворів | 139,7 мм |
|---|---|
| Вес | 16,51 кг |
| Висота паковання | 15,5 см |
| Довжина паковання | 34 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без гвинтів |
| Діаметр центрування | 108 мм |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Внешний диаметр | 319 мм |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Одиниця вимірювання | Комплект |
| Поверхность | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
| Ширина паковання | 34,5 см |
| TOYOTA | HILUX VII Пикап (_N1_, _N2_, _N3_) Пикап (2005.03 - 2015.05), HILUX VII Пикап (_N1_, _N2_, _N3_) Пикап (2006.06 - 2015.05), HILUX VII Пикап (_N1_, _N2______1.05_2.05) P.06 - 2015.05 - 2015.05), HILUX XX_N1_N1_N1_N_N3_N_N_N_N.5120105) VII Пікап (_N1_, _N2_, _N3_) Пікап (2006.08 - 2015.05), HILUX VII Пікап (_N1_, _N2_, _N3_) Пікап (2005.08 - 2015.09), HILUX VIII Пікап (_N1_) Пікап (2015.05 - ), HILUX VIII Пікап (_N1_) Пікап (2015.05 - ), HILUX VIII Пікап (_N1_) Пікап (2015.05 - ) |
| TOYOTA | 435120K100, 43512-0K100 |