










| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Код запчасти | 89351 |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Компрессорное масло | PAG 46 |
| Совместимость с моделью | 3 , 5 |
| O випускного отвору | 12,9 мм |
|---|---|
| O впускного отвору | 15,7 мм |
| O шківів | 115 мм |
| Ід. № компресора | H12 |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 200 мл |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Кількість канавок | 5 |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Напряжение | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 120 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 134a |
| MAZDA | 3 Лифтбек (BK) Лифтбек (2003.10 - 2009.12), 3 (BK) Хэтчбек (2003.10 - 2009.12), 5 (CR) Минивен (2005.02 - 2010.05), 5 (CR) Минивен (2005.02 - 2010.05) |
| MAZDA | CC2961450G, CC2961K00, CC2961K00A, CC2961K00B, CC2961K00D, CC2961K00E, H12A0BW4JZ, H12A1AJ4DZ, H12A1AJ4E2, H12A1AJ4EZ, H12A1AJE4EZ |