








| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Код запчасти | 89267 |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Компрессорное масло | PAG 46 |
| Совместимость с моделью | Laguna , Scenic , Megane |
| O випускного отвору | 16 мм |
|---|---|
| O впускного отвору | 21 мм |
| O шківів | 119 мм |
| Ід. № компресора | V5 |
| Виконання штекера | Гніздо |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 200 мл |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Кількість канавок | 7 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Напряжение | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 200 см? |
| Форма корпуса штекера | овальн. |
| Холодоагент | R 134a |
| RENAULT | GRAND SCENIC II (JM0/1_) Минивен (2005.05 - 2008.11), GRAND SCENIC II (JM0/1_) Минивен (2005.05 - 2009.01), GRAND SCENIC II (JM0/1_) Мини-2104 - 2006.05), GRAND SCENIC II (JM0/1)_WO.4 - 20082), LAGUNA(01_1_1_1.08220082 2006.12), LAGUNA II (BG0/1_) Хетчбек (2002.08 - 2007.12), LAGUNA II (BG0/1_) Хетчбек (2003.01 - 2005.03), LAGUNA II (BG0/1_) Хетчбек (2005.01 - 2007.09), LAGUNA II (BG0/1_) Хетчбек (2005.01 - 2007.09), LAGUNA II (BG0/1_) Хетчбек (2004.03 - 2005.05), LAGUNA II (BG0/1_) Хетчбек (2001.10 - 2005.05), LAGUNA II (BG0/1_) Хетчбек (2001.06 - 2005.05), LAGUNA II (BG0/1_) Хетчбек (2001.03 - 2007.09), LAGUNA II (BG0/1_) Хетчбек (2005.01 - 2007.08), LAGUNA II (BG0/1_) Хетчбек (2005.09 - 2007.12), LAGUNA II (BG0/1_) Хэтчбек (2001.03 - 2007.09), LAGUNA II (BG0/1_) Хэтчбек (2005.09 - 2007.12), LAGUNA II (BG0/1_) Хетчбек (2005.05 - 2007.08), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Универсал (200410.09.09) LAGUN IIA Grtour (K/01)_01).2002 - 2007. LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Универсал (2003.01 - 2005.08), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Универсал (2005.01 - 2007.09), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Универсал (2005.09), LAGUNA II.09), LAGUNA II Grandour (K0/1) Урмин (2003.108 - 2007.09) Grandtour (KG0/1_) Универсал (2004.03 - 2005.05), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Универсал (2001.10 - 2005.05), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Универсал (2001.06 - 2005.05), LAGUN IIA Grtour (KG1/_) Универсал1. - 2007), LAGUNA II Grtour (KG0/1_) Универсал (2005.01 - 2007.12), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Универсал (2005.08 - 2007.09), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Универсал (2001.03 - 2007.09), LAGUNA II Grandour (K0/1) Универс (2005 - 2007.12.), LAGUNA Grtandour(0_1) Універсал (2005.05 - 2007.12), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) Хетчбек (2002.11 - 2005.12), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) Хетчбек (2004.03 - 2006.08), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) Хетчбек (2005.05 - 2008.02), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) Хетчбек (2002.11 - 2008.02), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) Хэтчбек (2002.11 - 2008.02), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) Хэтчбек (2005.05 - 2009.12), MEGANE II Лифтбек (LM0/1_) Лифтбек (2003.0.0.0.0.0.0.0.0.0.5.200M.0.5 - Лифт (200) (2005.05 - ), MEGANE II Лифтбек (LM0/1_) Лифтбек (2003.09 - ), MEGANE II Лифтбек (LM0/1_) Лифтбек (2005.05 - ), MEGANE II Универсал (KM0/1), MEGE II.04 - 2005.12), MEGANE II Ульновал (KM/1_1) Урмал (4200-03 - 2007.02), MEANE.02 (KM0/1_) Универсал (2005.05 - 2009.07), MEGANE II Универсал (KM0/1_) Универсал (2005.05 - 2009.07), MEGANE II Универсал (KM0/1_) Универсал (2003.08 - 2009.07), MEGANE II Универсал (KM0/1_) Универсал (2005 - 2009.07), MEGEANE II Coupe-Colet (M05)_1) Кабриолет (2005.05 - 2009.03), MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) Кабриолет (2003.09 - 2009.03), MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) Кабриолет (2003.09 - 2009.03), MEGANE II Coupe-Cabriolet (E/1) Кабрио Калет (200. - 20072), SCEN II (M01_COZ) (2005.05 - 2008.11), SCENIC II (JM0/1_) Мінівен (2006.06 - 2008.11), SCENIC II (JM0/1_) Мінівен (2003.06 - 2006.05), SCENIC II (JM0/1_) Мінівен (2005.05 - 2008.11), VEL SATIS (BJ0_) Хетчбек (2005.04 - ), VEL SATIS (BJ0_) Хетчбек (2002.06 - 2009.08), VEL SATIS (BJ0_) Хетчбек (2004.04 - ), VEL SATIS (BJ0_) Хетчбек (2004.12 - ), VEL SATIS (BJ0_) Хетчбек (2004.04 - ), VEL SATIS (BJ0_) Хетчбек (2004.09 - ), VEL SATIS (BJ0_) Хетчбек (2002.06 - 2009.08) |
| RENAULT | 1140078, 7711368188, 8200421410, 8200678507, 8200777426, 8200895036, 8200979499 |