
| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Код запчасти | 891016 |
| Совместимость с маркой | Citroen , Peugeot |
| Компрессорное масло | PAG 46 YF |
| Совместимость с моделью | DS5 , Berlingo , C4 , Partner |
| O випускного отвору | 14 мм |
|---|---|
| O впускного отвору | 21 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Ід. № компресора | 5SEL12 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 90 мл |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Кількість канавок | 6 |
| Напряжение | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 123 см? |
| Холодоагент | R 1234yf |
| CITROEN | BERLINGO MULTISPACE (B9) Минивен (2016.02 - ), BERLINGO MULTISPACE (B9) Минивен (2008.04 - 2020.04), BERLINGO MULTISPACE (B9) Мини-C-12 - 2021.04), BERLINGO MULTISPACE (9) Мини-12-18.4 C4(N-C)_C-15.0-12-2-2-121. (NC_) Хэтчбек (2014.04 - 2017.12), C4 II (NC_) Хэтчбек (2014.07 - 2018.05), C4 II (NC_) Хэтчбек (2013.01 - 2015.05), C4 II (NC_) Хэтчбек (2015.02 - 2018.05), DS4 (NX_) Хетбек (2014.07 - 2015.07 - 2015.07 - DS4(NX_X) Хетчбэкт (2007.105. - 2015.) (2012.06 - 2015.07), DS5 Хетчбек (2014.07 - 2015.07), DS5 Хэтчбек (2013.11 - 2015.07), BERLINGO Платформа/ша (B9) Платформа/шаси (2014.12 - 2021.04), BERLINGO Фургон (B9) Фургон/минивен (2014.12 - 2021.04), BERLINGO Фургон/минивен (B9) Фургон/минивен (2014.12 - 2018.08) |
| DS | DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) Хэтчбек (2015.07 - 2018.12), DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) Хэтчбек (2015.07 - 2018.12), DS 4 / DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_S-4-015.07 - 2018.12), DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_NX_N-04-0416-181818.) DS-18102-2-ACK_ Хетчбек (2015.07 - 2018.12), DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) Хетчбек (2015.07 - 2018.12), DS 5 (KF_) Хетчбек (2015.04 - 2018.12), DS 5 (KF_) Хетчбек (2015.06 - 2018.12) |
| PEUGEOT | 3008 I Мінівен (0U_) Мінівен (2015.01 - 2016.08), 5008 (0U_, 0E_) Мінівен (2015.01 - 2017.03), 5008 (0U_, 0E_) Мінівен (2014.05 - 2017.03), PARTNER TEPEE Мінівен (2016.02 - ), PARTNER TEPEE Мінівен (2008.06 - 2018.12), PARTNER Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2011.07 - ), PARTNER Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2015.04 - ), PARTNER Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2015.04 - ) |
| CITROEN | 9801764380, 9802875780, 9819714880, 9819714980 |
| DS | 1611179980, 9802875780, 9819714980 |
| PEUGEOT | 1611179980, 9801764380, 9802875780, 9819714880, 9819714980 |