







| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Код запчасти | 890637 |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Компрессорное масло | PAG 46 |
| Совместимость с моделью | Transporter , Phaeton , Touareg , Multivan |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
|---|---|
| O впускного отвору | 28,4 мм |
| Ід. № компресора | 7SE17C |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 150 мл |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Напряжение | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 170 см? |
| Форма корпуса штекера | овальн. |
| Холодоагент | R 134a |
| VW | PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) Ліфтбек (2002.11 - 2006.10), TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) Джип (2003.01 - 2010.05), TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) Джип (2004.11 - 2010.05), TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) Джип (2002.10 - 2010.05), TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) Джип (2007.08 - 2010.05), MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) Автобус (2003.04 - 2009.11), MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) Автобус (2004.07 - 2009.11), MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) Автобус (2003.11 - 2009.11), MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) Автобус (2003.04 - 2009.11), MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) Автобус (2004.07 - 2009.11), TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) Фургон (2003.04 - 2009.11), TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) Фургон (2004.07 - 2009.11), TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) Фургон (2003.04 - 2009.11), TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) Фургон (2004.07 - 2009.11), TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, Платформа/шасі (2003.04 - 2009.11), TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, Платформа/шасі (2004.07 - 2009.11), TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, Платформа/шасі (2003.04 - 2009.11), TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, Платформа/шасі (2004.04 - 2009.11), TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) Автобус (2003.04 - 2009.11), TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) Автобус (2004.07 - 2009.11), TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) Автобус (2003.11 - 2009.11), TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) Автобус (2003.04 - 2009.11), TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) Автобус (2004.07 - 2009.11) |
| VW | 070903201C, 070903201E, 3D0820805B, 3D0820805E, 3D0820805G, 3D0820805Q, 7H0820805B, 7H0820805C, 7H0820805E, 7H0820805F, 7H0820805G, 7H0820805H, 7H0820805J |