





| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Код запчасти | 89071 |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Компрессорное масло | PAG 46 |
| Совместимость с моделью | Mondeo , Fusion , Tourneo Connect , Transit Connect , Fiesta , Focus |
| O випускного отвору | 13,2 мм |
|---|---|
| O впускного отвору | 16,4 мм |
| O шківів | 95 мм |
| Ід. № компресора | SCROLL-90V |
| Виконання штекера | Гніздо |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 120 мл |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Напряжение | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 86 см? |
| Форма корпуса штекера | кругл. |
| Холодоагент | R 134a |
| FORD | COUGAR (EC_) Купе (1998.08 - 2001.12), FIESTA IV (JA_, JB_) Хэтчбек (1995.08 - 2000.04), FIESTA IV (JA_, JB_) Хэтчбек (2000.04 - 2002.01), FIESTA V (JH_,JD_) XH_03 - 2008.06), FIESV (JH_JH_J_J_JD_J_J_JD_JD) XT-220005.20005.2000) JD_) Хэтчбек (2001.11 - 2008.06), FIESTA V (JH_, JD_) Хэтчбек (2001.11 - 2008.06), FIESTA V (JH_,JD_), JD_) Хэтчбек (2001.11 - 2008.06), FIESTA V (JH_,JH_)JH__ Хетчбек (2001.11 - 2008.06), FOCUS I (DAW, DBW) Хетчбек (1998.10 - 2004.11), FOCUS I (DAW, DBW) Хетчбек (1998.10 - 2004.11), FOCUS I (DAW, DBW) Хетчбек (1999.08 - 2004.11), FOCUS I (DAW, DBW) Хетчбек (1998.10 - 2004.11), FOCUS I (DAW, DBW) Хетчбек (2002.08 - 2004.11), FOCUS I (DAW, DBW) Хетчбек (2001.03 - 2004.11), FOCUS I (DAW, DBW) Хетчбек (1998.10 - 2004.11), FOCUS I (DAW, DBW) Хетчбек (2002.09 - 2004.07), FOCUS I (DAW, DBW) Хетчбек (1998.10 - 2004.11), FOCUS I (DAW, DBW) Хетчбек (2002.03 - 2004.11), FOCUS I (DAW, DBW) Хэтчбек (2002.10 - 2004.11), FOCUS I Лифтбек (DFW) Лифтбек (1999.02 - 2004.11), FOCUS I Лифтбек (DFW) Лифтбек (1999.02 - 2004.11), FOCUS Iftb (DFW)-081.011), FOFW) Лифтбол (DFW)-2-2-2-2 - 2004112-2-2-2-2 - 200411. 2005.03), FOCUS I Лифтбек (DFW) Лифтбек (1999.02 - 2004.11), FOCUS I Лифтбек (DFW) Лифтбек (2002.08 - 2004.11), FOCUS I Лифтбек (DFW) Лифтбек (2001.03 - 2004.11), FOCUS I.L.2 (DFW) Лифт (1999.02 - 2004.11), FOCUS Iurnier (NWW) Уерсal.2 - 2004.11), FOCUS I Turnier (DNW) Универсал (1999.02 - 2004.11), FOCUS I Turnier (DNW) Универсал (2003.02 - 2005.01), FOCUS I Turnier (DNW) Универсал (1999.02 - 2004), FOCUS Iurnier (WN) (2002.08 - 2004.11), FOCUS I Turnier (DNW) Универсал (1999.08 - 2004.11), FOCUS I Turnier (DNW) Универсал (1999.02 - 2004.11), FOCUS I Turnier (DNW) Универсал (2002.08 - 2004.11), FOCUS Turnier (NW) (WW) Уrnirsal (200.1 - 2004.11), FUSION(Urs) (2004.08 - 2012.12), FUSION (JU_) Универсал (2002.11 - 2005.07), FUSION (JU_) Универсал (2002.08 - 2012.12), FUSION (JU_) Универсал (2010.01 - 2012.12), FUSION (JU_) (2002.08 - 2009.11), FUSION (JU_) (2200.108. 2012.12.) Хэтчбек (2002.08 - 2008.11), KA (RB_) Хэтчбек (2001.02- 2008.11), MONDEO II Лифтбек (BFP) Лифтбек (1996.08 - 2000.09), MONDEO II Лифтбек (BFP) Лифтбек (1998.05 - 2000.09), MONDEO II Лифтбек (BF) (BFP) Лифтбек (1996.08 - 2000.09), MONDEO II (BAP) Хэтчбек (1996.08 - 2000.09), MONDEO II (BAP) Хэтчбек (1998.05 - 2000.09), MONDEO II (BAP) Хэтчбек (1996.08 - 2000.09), MONDEO II (B) Хетбек (199600.08 - 2000.09), MONDEO II Turnier (BNP) (19P) 2000.09), MONDEO II Turnier (BNP) Универсал (1998.05 - 2000.09), MONDEO II Turnier (BNP) Универсал (1996.08 - 2000.09), MONDEO II Turnier (BNP) Универсал (1996.08 - 2000.09), TOURNEOCTN (2.06 - 2013 -12). 2013.12), TOURNEO CONNECT Минивен (2002.06 - 2013.12), TOURNEO CONNECT Минивен (2006.08 - 2013.12), FIESTA Фургон/минивен (J5_,J3_) Фургон/2000.09 - 2003.AA.04), FIESTA Фургон/мин (5_5_,J3_,J3_ Фургон/Пенин (2000.09 - 2003.08 - 2003.AA. Фургон/хетчбек (JV_) Фургон/хэтчбек (1998.05 - 2002.04), FIESTA Фургон/хэтчбек (JV_) Фургон/хэтчбек (2000.03 - 2003.08), FIESTA Van Фургон/хетчбек (2003.10.10.5) Фургон/универсал (1999.04 - 2005.03), FOCUS I Фургон/универсал (DNW) Фургон/универсал (1999.04 - 2005.03), FOCUS I Фургон/универсал (DNW) Фургон/универсал (1999.03) Фургон/универсал (DNW) Фургон/универсал (1998.08 - 2005.03), FOCUS I Фургон/универсал (DNW) Фургон/универсал (2002.08 - 2005.03), FOCUS I Фургон/универсал (DNW) Фургонверсал (2001.08 - 2005.03), XXITONNECTP (P_65_70_p_0p_05) (2002.06 - 2013.12),boxIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) Фургон/минивен (2002.06 - 2013.12), XXSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) Фургон/минивен (2002.06 - 2013.12), XXIT CONNECT (P65_P, P80_ Фургон/2006.108) |
| FORD | 1064354, 1066927, 1113006, 1123560, 1141327, 1346251, 1406108, 1466508, 1495637, 1578406, 1779107, 1828202, 1BYU19D629AA, 1E0861K00A, 1E0861K00B, 1E0861K00C, 2S6119497AA, 2S6H19497AA, 2S6H19497AB, 3908651, 4338795, 4355330, 4433350, 4586645, 4588121, DE9416450, DE9461450, DE9461450A, DE9461450B, DE9461450C, DE9461450D, DE9461L10, R1BYU19D629AA, RE98AB19D629AA, RXS4H19D629AA, RXS4H19D629AC, XS4H19497AC, XS4H19D623AD, XS4H19D629AA, XS4H19D629AB, XS4H19D629AC, XS4H19D629AD, XS4H19G629AA, YS4H19D629AA, YS4H19D629AB, YS4H19D629AC, YS4H19D629AD, YS4H19D629AE, YS4H19D629AF |
| FORD USA | 1064354, 1066927, 1113006, 1123560, 1346251, 1406108, 1466508, 1578406, 1779107, 1BYU19D629AA, 1E0861K00A, 1E0861K00B, 1E0861K00C, 3908651, 4338795, 4355330, 4588121, DE9416450, DE9461450, DE9461450A, DE9461450B, DE9461450C, DE9461450D, DE9461L10, XS4H19D629AA, XS4H19D629AB, XS4H19D629AC, XS4H19D629AD, XS4H19G629AA, YS4H19D629AA, YS4H19D629AB, YS4H19D629AC, YS4H19D629AD, YS4H19D629AF |
| MAZDA | 1064354, 1066927, 1113006, 1123560, 1346251, 1406108, 1466508, 1578406, 1779107, 1BYU19D629AA, 1E0861K00A, 1E0861K00B, 1E0861K00C, 3908651, 4338795, 4355330, 4588121, DE9416450, DE9461450, DE9461450A, DE9461450B, DE9461450C, DE9461450D, DE9461L10, XS4H19D629AA, XS4H19D629AB, XS4H19D629AC, XS4H19D629AD, XS4H19G629AA, YS4H19D629AA, YS4H19D629AB, YS4H19D629AC, YS4H19D629AD, YS4H19D629AF |