





| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Код запчасти | 89081 |
| Совместимость с маркой | Ford , BMW |
| Компрессорное масло | PAG 46 |
| Совместимость с моделью | X5 , Transit |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
|---|---|
| O впускного отвору | 18,3 мм |
| O шківів | 120 мм |
| Ід. № компресора | 10S17C |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Заправна кількість оливи | 160 мл |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Кількість канавок | 5 |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Напряжение | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 188 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 134a |
| BMW | X5 (E53) Джип (2000.01 - 2003.09), X5 (E53) Джип (2001.10 - 2003.09) |
| FORD | TRANSIT Фургон (FA_ _) Фургон (2011.10 - 2014.08) |
| BMW | 64526909628, 64526921651 |