







| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Код запчасти | 890655 |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Компрессорное масло | PAG 46 YF |
| Совместимость с моделью | Fiesta , Focus |
| O випускного отвору | 18,3 мм |
|---|---|
| O впускного отвору | 22,6 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Ід. № компресора | VS16 |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 120 мл |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Напряжение | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 134a |
| FORD | B-MAX (JK) Мінівен (2012.10 - ), B-MAX (JK) Мінівен (2013.08 - ), B-MAX (JK) Мінівен (2012.10 - ), B-MAX (JK) Мінівен (2012.10 - ), B-MAX (JK) Мінівен (2015.04 - ), B-MAX (JK) Мінівен (2012.10 - ), FIESTA VI (CB1, CCN) Хетчбек (2008.06 - 2017.04), FIESTA VI (CB1, CCN) Хэтчбек (2008.06 - 2017.04), FIESTA VI (CB1, CCN) Хэтчбек (2008.10 - 2017.04), FIESTA VI (CB1, CCN) Хэтчбек (2009.01 - 2017.04), FIESTA VI (CN) Хетбек (2091.091 ) (CB1, CCN) Хэтчбек (2012.09 - 2017.04), FIESTA VI (CB1, CCN) Хэтчбек (2008.06 - 2018.01), FIESTA VI (CB1, CCN) Хэтчбек (2013.03 - 2017.04), FIESTA VI (CN) (20.04 - 2017.04 - 201 CCN) Хэтчбек (2015.05 - 2017.04), FOCUS III Лифтбек Лифтбек (2010.07 - 2020.02), FOCUS III Лифтбек Лифтбек (2010.07 - 2020.02), FOCUS III Хэтчбек (2010.07 - 2017.12), FOCUS III Хетбек (20.107 - 2017.12), FOCUS III Turnier Уерс (20107 - 2020.2), FOCUS III Turnier Универсал (2010.07 - 2020.02), FIESTA VI Van Фургон/хэтчбек (2009.01 - 2017.04), FIESTA VI Van Фургон/хэтчбек (2012.10 - 2017.04) |
| FORD | 1774907, 1855762, 1906930, 2025775, AV1119D629BA, AV1119D629BB, AV1119D629BC, REAV1119D629BB |