






| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Код запчасти | 890622 |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Компрессорное масло | PAG 46 YF |
| Совместимость с моделью | X3 , 3 |
| O випускного отвору | 15 мм |
|---|---|
| O впускного отвору | 28 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Ід. № компресора | 7SEU17A |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 100 мл |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Кількість канавок | 6 |
| Напряжение | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 171 см? |
| Холодоагент | R 1234yf |
| BMW | 1 (F21) Хэтчбек (2011.12 - 2019.12), 1 (F21) Хэтчбек (2013.03 - 2019.06), 1 (F20) Хэтчбек (2012.03 - 2017.11), 1 (F20) Хэтбек (2012.03 - 2017.11), 3 (F30, F80) Лифтбек (2012.03 - 2018.10), 3 (F30,F80) Либбт (20.12. -18.10.10). (2011.11 - 2018.10), 3 (F30, F80) Лифтбек (2012.07 - 2016.08), 3 (F30, F80) Лифтбек (2012.07 - 2018.10), 3 (F30, F80) Лифтбек (2013.03 - 2018.10), 3 (F30, F80)-2012.07 - 2018.10) Хэтчбек (2013.03 - 2016.06), 3 Gran Turismo (F34) Хэтчбек (2012.11 - 2016.06), 3 Gran Turismo (F34) Хэтчбек (2014.03 - ), 3 Gran Turismo (F34) Хэтчбек (2014.03 - ), 3 Gran Turismo (F34) Хетчбек (20.03 - 135) Touring (F31) Универсал (2012.11 - 2015.06), 3 Touring (F31) Универсал (2013.03 - 2015.06), 3 Touring (F31) Универсал (2012.07 - 2015.06), 3 Touring (F31) Универсал (2013.03 - 2016.06), 3ouring (F31) У2012.07 - 2019.6 3ouring (F) Универсал (2013.03 - 2019.06), 3 Touring (F31) Универсал (2012.07 - 2019.06), 3 Touring (F31) Универсал (2013.03 - 2019.06), 4 Купе (F32, F82) Купе (2013.11 - 2017.02), 4 Купе (F32, F82) Купе (2011.1.016.2) - 2016.2 2017.02), 4 Купе (F32, F82) Купе (2013.07 - 2016.02), 4 Купе (F32, F82) Купе (2013.11 - 2020.06), 4 Купе (F32, F82) Купе (2014.03 - 2020.06), 4 Купе (F32, F82) Купе (2013.11 - 2020.06), 4F2) Кабриолет (2014.07 - 2016.02), 4 Кабриолет (F33, F83) Кабриолет (2013.11 - 2017.02), 4 Кабриолет (F33, F83) Кабриолет (2014.03 - 2016.02), 4 Кабриолет (F33, F83) Кабриолет (2014.07 - 2020.07 - 20.07 - 2020.07 - 2020.07 - 2020. Coupe (F36) Купе (2014.03 - 2017.02), 4 Gran Coupe (F36) Купе (2014.07 - 2016.02), 4 Gran Coupe (F36) Купе (2014.03 - 2016.06), 4 Gran Coupe (F36) Купе (2014.03 - 2016.02), 4 Gran Coupe (20.14.12.12.4an Coupe (36) 2020.12), 4 Gran Coupe (F36) Купе (2014.07 - 2020.12), 4 Gran Coupe (F36) Купе (2014.07 - 2020.12), X3 (F25) Джип (2014.04 - 2017.08), X3 (F25) Джип (2014.04 - 2017.08), X3 (F25) Джип (2011.10 - 201.08), X3) (2011.01 - 2012.10), X3 (F25) Джип (2012.10 - 2014.03), X3 (F25) Джип (2012.10 - 2014.03), X3 (F25) Джип (2010.09 - 2017.08), X3 (F25) Джип (2010.09 - 2014.03), X3 (F25) Джип (201.04 - 2017.08), X25.08) (F2525) 2016.05), X3 (F25) Джип (2011.10 - 2017.08), X4 (F26) Джип (2014.04 - 2018.03), X4 (F26) Джип (2014.04 - 2018.03), X4 (F26) Джип (2015.04 - 2018.03), X4 (F26) (2014.04 - 2018.04 - 2018.03), X4 (F26) X4 (F26) Джип (2014.04 - 2018.03) |
| BMW | 64506805025, 64529216467, 64529396722, 6805025, 9216467, 9396722 |