






| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Код запчасти | 890299 |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Компрессорное масло | PAG 46 |
| Совместимость с моделью | Scenic , Megane |
| O випускного отвору | 16 мм |
|---|---|
| O впускного отвору | 21 мм |
| O шківів | 119 мм |
| Ід. № компресора | 6SEL14C |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 100 мл |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Кількість канавок | 7 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Напряжение | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 133 см? |
| Холодоагент | R 134a |
| RENAULT | GRAND SCENIC III (JZ0/1_) Минивен (2009.02 - 2016.09), MEGANE III Хэтчбек (BZ0/1_, B3_) Хэтчбек (2012.08.11 - 2015.08), MEGANE III Хэтчбек (BZ0/1_, B3_, B3_) XEG III 2015.08) MANEGANE III.08EGANE XX(BZ/1,B_3_3_3_3) Хетч-11.1-1_, 201601. Хетчбек (BZ0/1_, B3_) Хетчбек (2008.11 - 2016.01), MEGANE III Купе (DZ0/1_) Купе (2008.11 - 2015.08), MEGANE III Купе (DZ0/1_) Купе (2012.06 - 2015.08), MEGANE III Купе (DZ0/1_) Купе (2013.11 - 2015.08), MEGANE III Купе (DZ0/1_) Купе (2009.05 - 2015.08), MEGANE III Купе (DZ0/1_) Купе (2008.11 - 2016.09), MEGANE III Купе (DZ0/1_) Купе (2014.07 - 2016.09), MEGANE III Купе (DZ0/1_) Купе (2008.11 - 2015.08), MEGANE III Grandtour (KZ0/1) Умерсour (KZ0/1) У2081.1 - 2015.115. (2012.09 - 2015.08), MEGANE III Grandtour (KZ0/1) Универсал (2012.09 - 2016.01), MEGANE III Grandtour (KZ0/1) Универсал (2009.05 - 2015.08), MEGANE CC (EZ0/1_) Кабриолет (2010.06 - 2015 (JZ0/1_) Мінівен (2009.02 - 2016.09) |
| RENAULT | 7711497391, 8200956574 |