






| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Код запчасти | 890315 |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Компрессорное масло | PAG 46 |
| Совместимость с моделью | 3 , 5 |
| O випускного отвору | 16 мм |
|---|---|
| O впускного отвору | 18 мм |
| O шківів | 115 мм |
| Ід. № компресора | HS-18N |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 160 мл |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Кількість канавок | 5 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Напряжение | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 180 см? |
| Холодоагент | R 134a |
| MAZDA | 3 Ліфтбек (BL) Ліфтбек (2009.03 - 2014.09), 3 Ліфтбек (BL) Ліфтбек (2009.02 - 2013.05), 3 (BL) Хетчбек (2009.01 - 2014.09), 3 (BL) Хетчбек (2008.12 - 2013.05), 5 (CW) Мінівен (2010.09 - ), 5 (CW) Мінівен (2010.06 - ), 5 (CW) Мінівен (2010.09 - ) |
| MAZDA | BBM461450, BBM461450A, BBM461450B, BBM461450C, F500RB8AA07, F500RN8AA04, F500RN8AA05, F500RN8AA06, F500RN8AA07 |