







| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Код запчасти | 890259 |
| Совместимость с маркой | Opel , Chevrolet |
| Компрессорное масло | PAG 46 |
| Совместимость с моделью | Astra, Cascada , Zafira , Cruze , Meriva |
| O випускного отвору | 18 мм |
|---|---|
| O впускного отвору | 20 мм |
| O шківів | 109 мм |
| Ід. № компресора | CVC6 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 120 мл |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Напряжение | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Холодоагент | R 134a |
| CHEVROLET | CRUZE (J300) Лифтбек (2013.11 - ), CRUZE (J300) Лифтбек (2012.01 - ), CRUZE Хэтчбек (J305) Хэтчбек (2013.08 - 2015.12), CRUZE Хэтчбек (J305) Хетчбек (2012.01-2015.12), CRUZE Stagon Wag (J308) УРсал.11 - 2015. CRUE Station Won) Универсал (2012.08 - ) |
| OPEL | ASTRA J (P10) Хэтчбек (2012.12 - 2015.10), ASTRA J (P10) Хэтчбек (2009.12 - 2015.10), ASTRA J (P10) Хэтчбек (2009.09 - 2015.10), ASTRA J (P10) Хетчбек (209.12 - 2015.10), ASTRA (10) ХетчTRA J (10) (2012.12 - 2015.10), ASTRA J Sports Tourer (P10) Универсал (2010.10 - 2014.10), ASTRA J Sports Tourer (P10.10) Универсал (2010.10 - 2015.10), ASTRA J Sports Tourer (P10) Универсал (2010.10. - 2015.10).10ASTRA Jportser (10) 2015.10), ASTRA J Sports Tourer (P10) Универсал (2010.10 - 2015.10), ASTRA J GTC Хэтчбек (2012.12 - 2018.04), ASTRA J GTRA J Лифтбек (2012.03 - 2013.10), ASTRA JTC Хетч (20.03 - 2014.0), ASTRA J Лифтбек (12.0 - 2015.0 - 2010.) Лифтбек (2012.06 - 2015.10), ASTRA J Лифтбек Лифтбек (2012.06 - 2015.10), ASTRA J Лифтбек Лифтбек (2012.06 - 2015.10), CASCADA (W13) Кабриолет (2013.04 - 2019.04), CASCADA (W13.11 - 2018.04), MERVA Bвен (20106 - 2010.04) 2014.11), MERIVA B Минивен (S10) Минивен (2010.06 - 2017.01), MERIVA B Минивен (S10) Минивен (2010.06 - 2015.06), MERIVA B Минивен (S10) Минивен (2010.06 - 2013.10), ZAFIRA TOURER C (P12.12. - 12 ), MERIVA V (ANS10R/20-13. -01. 2014.11), MERIVA B VAN (S10) Фургон/минивен (2013.01 - 2013.10) |
| CHEVROLET | 13346492, 13396664, 13414017 |
| GMC | 13346492, 13361843, 13396664, 13412248, 13414017, 1618400, 1618412, 1618426, 1618493, 1618532, 95518882 |
| OPEL | 13346492, 13361843, 13387234, 13396664, 13412248, 13414017, 1618400, 1618412, 1618426, 1618493, 1618532, 95518882, 95526062, 95526829 |
| VAUXHALL | 13346492, 13361843, 13396664, 13412248, 13414017, 1618400, 1618412, 1618426, 1618493, 1618532, 95518882, 95526062, 95526829 |