
| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Код запчасти | 890217 |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Компрессорное масло | PAG 46 YF |
| Совместимость с моделью | Transit Custom , Transit |
| O випускного отвору | 5 мм |
|---|---|
| O впускного отвору | 18,5 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Ід. № компресора | VS-16 |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 160 мл |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Напряжение | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 134a |
| FORD | TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) Автобус (2012.09 - 2015.12), TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) Автобус (2012.09 - 2015.12), TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) Автобус (2012.09 - 2015.12), TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) Фургон (2013.08 - 2018.12), TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) Фургон (2013.08 - 2018.12), TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) Фургон (2013.08 - 2018.12), TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) Платформа/шасі (2013.08 - 2018.12), TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) Платформа/шасі (2013.08 - 2018.12), TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) Платформа/шасі (2013.08 - 2018.12), TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) Автобус (2013.08 - 2018.12), TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) Автобус (2013.08 - 2018.12), TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) Автобус (2014.12 - 2018.12), TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) Фургон (2012.09 - 2016.06), TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) Фургон (2012.09 - 2023.12), TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) Фургон (2012.09 - 2015.12), TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) Автобус (2012.09 - 2016.06), TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) Автобус (2012.09 - 2015.12), TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) Автобус (2012.09 - 2015.12) |
| FORD | 1770253, 1827895, 2011501, 2026598, 2355740, BK2119D629AC, BK2119D629AD, BK2119D629AE, BK2119D629AF, BK2119D629AG |