





| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Код запчасти | 890045 |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Компрессорное масло | PAG 46 |
| Совместимость с моделью | 3 , 6 |
| O шківів | 111 мм |
|---|---|
| Ід. № компресора | RS-15 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 100 мл |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Напряжение | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 154 см? |
| Холодоагент | R 134a |
| MAZDA | 3 Лифтбек (BL) Лифтбек (2009.03 - 2014.09), 3 Лифтбек (BL) Лифтбек (2009.02 - 2013.05), 3 (BL) Хэтчбек (2009.01 - 2014.09), 3 (BL) Хэтчбек (2008.12 - 2013.05), 6 Универсал (GJ, 01.01 - 01 - ), 6нейерсал (GJ, GL) Уерсал (2001301) - 20. - 20. Универсал (GJ, GL) Универсал (2012.12 - ), 6 Лифтбек (GJ, GL) Лифтбек (2013.01 - ), 6 Лифтбек (GJ, GL) Лифтбек (2012.12 - 2018.02), 6 Лифтбек (GJ, GL) Лифтбек (20.01 - ), 6 Лифтбек (GJ, GL ) Лифтбек (18.03 - 17.03 - Лифтбек (G, GL, GL) 01 01 ), -. 6 Лифтбек (GJ, GL) Лифтбек (2018.03 - ), 6 Лифтбек (GJ, GL) Лифтбек (2018.03 - ) |
| MAZDA | BFD161450, BFD161450A |