







| Производитель | Nissens |
|---|---|
| Тип | Вентилятор |
| Код запчасти | 85752 |
| Конструктивные особенности | Без резистора |
| Форма соединителя | Овальный |
| Диаметр | 345 мм |
| Тип вентилятора | Одинарный |
| Количество лопастей | 8 шт |
| Количество контактов | 2 |
| Потребляемая мощность | 336 Вт |
| Направление вращения | По часовой стрелке |
| Напряжение | 12 В |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Fiesta |
| O | 345 мм |
|---|---|
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без блока керування |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з рамою вентилятора радіатора (обичайка) |
| Кільк. лопатей вентилятора | 8 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Материал | Пластмасса |
| Обігрів/охолодження | Одинарний вентилятор |
| Мощность | 336 Вт |
| Форма корпуса штекера | овальн. |
| FORD | B-MAX (JK) Минивен (2012.10 - ), B-MAX (JK) Минивен (2015.04 - ), ECOSPORT Джип (2013.10 - ), ECOSPORT Джип (2015.05 - ), FIESTA VI (CB1, CCN) Хетбек (208. 2012.09), FIEST (CNIESTA VI) (2008.06 - 2012.12), FIESTA VI (CB1, CCN) Хэтчбек (2008.06 - 2012.12), FIESTA VI (CB1, CCN) Хэтчбек (2010.02 - 2015.12), FIESTA VIan Фургон/хэч (209.04), FIES) (2. - 2015. - 201704.) (2010.02 - 2015.05) |
| FORD | 1525898, 1541279, 1557574, 1813907, 1836513, 1843148, 2127116, 8V518C607ED, 8V518C607EE, 8V518C607EF, 8V518C607EG, 8V518C607EH, 8V518C607EJ, 8V518C607EK |