







| Производитель | Motorad |
|---|---|
| Тип корпуса | С корпусом |
| Код запчасти | 577-105K |
| Температура открытия | 105 град. C |
| Конструктивные особенности | С уплотнением |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Bora |
| Вес | 169 г |
|---|---|
| Висота паковання | 13,5 см |
| Довжина паковання | 9,1 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Режим работы | з електричним механізмом керування |
| Ширина паковання | 9,1 см |
| VW | BORA Variant (1J6) Универсал (1999.05 - 2005.05) |
| AUDI | 06A 121 114 |
| CUPRA | 06A121114 |
| SEAT | 06A 121 114 |
| SKODA | 06A 121 114 |
| VAG | 06A121114 |
| VW | 06A 121 114 |