










| Производитель | First |
|---|
| Інші насадки в комплекті | немає |
|---|---|
| Вес | 1.9 кг |
| Входить до комплекту | подрібнювач, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 250х220х175 мм |
| Гумові ніжки | є |
| Источник питания | мережа |
| Длина сетевого шнура | немає даних |
| Захист від випадкового запуску | є |
| Защита от перегрева | є |
| Цвет | Серебристый |
| Количество насадок | 1 |
| Количество скоростей | 2 |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Материал ножа | Сталь |
| Материал чаши | Стекло |
| Нарізка кубиками | немає |
| Нарізка скибочками (слайсер) | немає |
| Ніж-потрібнювач | є |
| Объем чаши | 1.7 л |
| Мощность | 500 Вт |
| Регулировка скорости | є |
| Соковыжималка для цитрусовых | немає |
| Спіральна нарізка | немає |
| Терка велика | немає |
| Терка дрібна | немає |
| Терка-подрібнювач | немає |
| Тип | подрібнювач |
| Шинкування соломкою | немає |