




| Производитель | Toocki |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Вид разъёма | M - M (вилка - вилка) |
|---|---|
| Внутрішній код товару | TOO5IN1_BK |
| Длина | 25 см |
| Макс. потужність | 60 Вт |
| Макс. сила струму | 3A |
| Обплетення | PVC |
| Назначение | Для синхронізації / живлення |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип кабелю | Комбінований |