



| Производитель | Intertool |
|---|
| Інструменти | нож; <br> плоскогубцы; <br> пила по дереву; <br> линейка; <br> кусачки для проводов; <br> двухсторонний напильник; <br> открывалка для бутылок и консервов; <br> отвертка SL 3, 8 мм; <br> крестовая отвертка «Phillips»; <br> нож для чистки рыбы + экстрактор |
|---|---|
| Вес | 0,383 |
| Довжина в складеному вигляді | 105 мм |
| Довжина леза ножа | 60 мм |
| Количество функций | 12 |
| Материал рукоятки | сталь с алюминиевыми накладками |
| Матеріал леза ножа | закалённая легированная сталь 2Cr13 |
| Общая длина | 160 |
| Объем | 0,002232 |
| Тип | Полноразмерный |
| Тип замка | Slip joint |
| Товщина рукоятки | 21 мм |


Цей мультитул - просто знахідка для рибалки, мисливця, туриста та й взагалі вмілого господаря. Головна перевага мультитула полягає в тому, що всі основні інструменти завжди під рукою. Його зручно носити в кишені, на поясі або в рюкзаку. В екстрених ситуаціях завжди швидко приходить на допомогу: щось підпиляти, підчепити, відкрутити, відкусити або відкрити - будь-яка дрібна робота йому до снаги.

Універсальний та зручний
Функціонал з 12 елементів завжди під рукою та замінить цілу сумку інструменту. Корпус виготовлений з анодованого алюмінію, легкий та ергономічний, зручно лежить у руці та не завдає дискомфорту при сильному стисканні. Ручки порожнисті та легкі, а інструменти не виходять за межі.
Легкий доступ до інструментів. Можна швидко відкрити необхідний елемент лівою або правою рукою без особливих зусиль задяки засічкам та простому механізму замка.
Мультитул поставляється в комплекті з міцним чохлом із поліестеру, його можна зручно носити на ремені хоч щодня.

Міцність та довговічність конструкції
Всі інструменти жорстко зафіксовані та не дають люфт під час роботи. Завдяки загартованій легованій сталі робочі грані не стираються, стійкі до появи іржі. Механізм Slip joint дозволяє швидко фіксувати необхідний інструмент у відкритому положенні та повертати його назад. Спейсер (підпираюча частина на ручці) оберігає ніж від випадкового складання.