


| Код запчасти | PB 2544S |
|---|---|
| Производитель | Starline |
| Страна производитель | Чехия |
| Высота | 36.5 мм |
| Наружный диаметр | 280 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Состояние | Новое |
| Габаритна висота | 36.5 мм |
|---|---|
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Число отверстий | 5 |
| Мін. товщина | 19 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | шліцовано/перфоровано, з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
| комерційне позначення | SPORT |