


| Код запчасти | 09.B311.11 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 46 мм |
| Наружный диаметр | 326 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Jaguar |
| Совместимость с моделью | S-Type , XF , XJ , XK , xf sportbrake |
| Состояние | Новое |
| Діаметр центрування | 71 мм |
|---|---|
| Число отверстий | 5 |
| Момент затягування | 103 Нм |
| Мін. товщина | 28 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |