





| Код запчасти | 0 986 479 A83 |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 63.5 мм |
| Наружный диаметр | 289.6 мм |
| Совместимость с маркой | Subaru |
| Совместимость с моделью | BRZ , Outback , Legacy |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилируемые |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
|---|---|
| Діаметр центрування | 58.05 мм |
| Діаметра отвору до | 13 мм |
| Число отверстий | 5 |
| Мін. товщина | 16 мм |
| Покрытие | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 18 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |