
| Код запчасти | 0110811 |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Длина болта | 55 мм |
| Совместимость с моделью | Ascona , Astra , Corsa , Kadett , Vectra |
| Состояние | Новое |
| Вага нетто | 389 |
|---|---|
| Виробничий номер | 79 V 82 |
| Висота голівки поршня | 27.7 мм |
| Висота жарового пояса | 5.7 мм |
| Висота паковання | 12.80 см |
| Внутрішній діаметр циліндра | 79.5 мм |
| Глибина ковша 1 | 2.7 мм |
| Длина | 48.4 см |
| Довжина паковання | 9.5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без каналу охолодження |
| Діаметр болта | 18 мм |
| Діаметр ковша | 63 мм |
| Номер компонента | 1. 1.2, 2. 1.5, 3. 3.0 |
| Покрытие | з лудженим покриттям |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0.02 мм |
| Ширина паковання | 9.50 см |