
| Код запчасти | 0304202 |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Seat , Volkswagen , Skoda |
| Длина болта | 52 мм |
| Совместимость с моделью | Caddy , Cordoba , Polo , Vento , Octavia , Felicia , Inca , Golf , Ibiza |
| Состояние | Новое |
| Вага нетто | 365 |
|---|---|
| Виробничий номер | 76 L 55 |
| Висота голівки поршня | 30.6 мм |
| Висота паковання | 12.80 см |
| Внутрішній діаметр циліндра | 77.01 мм |
| Глибина ковша 1 | 7.55 мм |
| Длина | 52.6 см |
| Довжина паковання | 9.5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без каналу охолодження |
| Діаметр болта | 17 мм |
| Номер компонента | 1. R 1.2 Mo, 2. NM 1.5, 3. 3S 2.5 Cr |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0.030 мм |
| Ширина паковання | 9.50 см |