
| Код запчасти | 0812101 |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Длина болта | 54 мм |
| Совместимость с моделью | 3 |
| Состояние | Новое |
| Вага нетто | 469 |
|---|---|
| Виробничий номер | 84 V 126 |
| Висота голівки поршня | 36.65 мм |
| Висота паковання | 12.80 см |
| Внутрішній діаметр циліндра | 84.25 мм |
| Глибина ковша 1 | 6.05 мм |
| Длина | 62.7 см |
| Довжина паковання | 9.5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без каналу охолодження |
| Діаметр болта | 22 мм |
| Діаметр ковша | 70 мм |
| Номер компонента | 1. R 1.5 IF Cr, 2. NM 1.75, 3. SSF 3.0 |
| Покрытие | з лудженим покриттям |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0.020 мм |
| Ширина паковання | 9.50 см |