


| Код запчасти | 09.A450.11 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 72 мм |
| Наружный диаметр | 300 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с моделью | Pajero, Pajero Sport |
| Состояние | Новое |
| Діаметр центрування | 94 мм |
|---|---|
| Число отверстий | 6 |
| Момент затягування | 100 Нм |
| Мін. товщина | 20.4 мм |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |