


| Код запчасти | 09.A958.11 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 55 мм |
| Наружный диаметр | 350 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Состояние | Новое |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
|---|---|
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Число отверстий | 5 |
| Мін. товщина | 29.4 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 32 мм |