








| Код запчасти | PB T-IV00 |
|---|---|
| Производитель | Starline |
| Страна производитель | Чехия |
| Высота | 128 мм |
| Наружный диаметр | 304 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Состояние | Новое |
| Висота паковання | 13.5 см |
|---|---|
| Тормозная система | Brembo 2x60 |
| Довжина паковання | 30.5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без гвинтів |
| Діаметр центрування | 165 мм |
| Число отверстий | 8 |
| Схема розточування / кількість отворів | 6/8 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |
| Ширина паковання | 30.5 см |