


| Код запчасти | TI22492 |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Страна производитель | Германия |
| Температура открытия | 92 град. C |
| Конструктивные особенности | Без датчика |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Astra , Tigra , Corsa , Combo , Meriva |
| Вага нетто | 167 |
|---|---|
| Висота паковання | 11.20 см |
| Довжина паковання | 12 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без датчика |
| Ширина паковання | 11.20 см |