



| Код запчасти | CT1184K1 |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz , Renault , Dacia , Nissan |
| Совместимость с моделью | Clio , Logan, Kangoo , Note , A-Class , SM7, Duster, Sandero , Juke , GLA-Class , Qashqai , B-Class , Pulsar |
| Состояние | Новое |
| Вес | 0.9 кг |
|---|---|
| Висота паковання | 7 см |
| Довжина паковання | 26.5 см |
| Загальна інформація | Дотримуйтесь інструкцій з встановлення (через кнопку PIC) |
| Количество зубцов | 119 |
| Норма токсичності ВГ | Євро-5, Євро-6 |
| Ширина | 27 см |
| Ширина паковання | 16.5 см |