


| Код запчасти | 09.A542.11 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 62 мм |
| Наружный диаметр | 356 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X5 |
| Состояние | Новое |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
|---|---|
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Число отверстий | 5 |
| Момент затягування | 140 Нм |
| Мін. товщина | 34.4 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 36 мм |