
| Код запчасти | 6284 |
|---|---|
| Производитель | Roadhouse |
| Страна производитель | Испания |
| Высота | 60.1 мм |
| Наружный диаметр | 280 мм |
| Состояние | Новое |
| Вес | 4.5 кг |
|---|---|
| Диаметр | 280 мм |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Число отверстий | 5 |
| Мін. товщина | 8.4 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |