
| Код запчасти | 6535 |
|---|---|
| Производитель | Roadhouse |
| Страна производитель | Испания |
| Высота | 34.2 мм |
| Наружный диаметр | 247 мм |
| Состояние | Новое |
| Вес | 3.8 кг |
|---|---|
| Диаметр | 247 мм |
| Діаметр центрування | 66 мм |
| Число отверстий | 4 |
| Мін. товщина | 11 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 13 мм |