
| Код запчасти | 6021 |
|---|---|
| Производитель | Roadhouse |
| Страна производитель | Испания |
| Высота | 56.5 мм |
| Наружный диаметр | 224 мм |
| Состояние | Новое |
| Вес | 2.5 кг |
|---|---|
| Диаметр | 224 мм |
| Діаметр центрування | 71 мм |
| Число отверстий | 4 |
| Мін. товщина | 5 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 7 мм |