





| Код запчасти | 0 986 479 375 |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 59.5 мм |
| Наружный диаметр | 325 мм |
| Совместимость с маркой | Land Rover |
| Совместимость с моделью | Range Rover Sport , Discovery |
| Ø окружності центрів отворів | 120 мм |
|---|---|
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Діаметра отвору до | 15 мм |
| Число отверстий | 5 |
| Мін. товщина | 17 мм |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |