
| Код запчасти | 6200 |
|---|---|
| Производитель | Roadhouse |
| Страна производитель | Испания |
| Высота | 45 мм |
| Наружный диаметр | 258 мм |
| Состояние | Новое |
| Вес | 3.55 кг |
|---|---|
| Диаметр | 258 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Число отверстий | 4 |
| Мін. товщина | 9 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |