
| Код запчасти | 09.8874.31 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 59 мм |
| Совместимость с маркой | Land Rover |
| Совместимость с моделью | Range Rover Sport , Discovery |
| Состояние | Новое |
| Наружный диаметр | 325 мм |
| Діаметр центрування | 79 мм |
|---|---|
| Число отверстий | 5 |
| Момент затягування | 140 Нм |
| Мін. товщина | 17 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |