
| Код запчасти | 6089 |
|---|---|
| Производитель | Roadhouse |
| Страна производитель | Испания |
| Высота | 42.6 мм |
| Наружный диаметр | 239 мм |
| Состояние | Новое |
| Вес | 3.7 кг |
|---|---|
| Диаметр | 239 мм |
| Діаметр центрування | 59 мм |
| Число отверстий | 4 |
| Мін. товщина | 10.8 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |