


| Код запчасти | 08.5141.20 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 76 мм |
| Наружный диаметр | 302 мм |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Состояние | Новое |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
|---|---|
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Момент затяжки | 120 Нм |
| Мін. товщина | 10.4 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
| Число отверстий | 5 |