


| Код запчасти | 09.9870.11 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 69 мм |
| Наружный диаметр | 368 мм |
| Совместимость с маркой | Porsche , Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Cayenne , Touareg |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилируемые |
| Діаметр центрування | 85 мм |
|---|---|
| Момент затяжки | 160 Нм |
| Мін. товщина | 34 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 36 мм |
| Число отверстий | 5 |