
| Код запчасти | 6639.10 |
|---|---|
| Производитель | Roadhouse |
| Страна производитель | Испания |
| Высота | 46.5 мм |
| Наружный диаметр | 290 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с моделью | Pajero, Pajero Sport |
| Состояние | Новое |
| Вес | 6.24 кг |
|---|---|
| Диаметр | 290 мм |
| Діаметр центрування | 94 мм |
| Число отверстий | 6 |
| Мін. товщина | 24.4 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |