



| Код запчасти | CT1018K1 |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Volkswagen , Audi , Skoda |
| Совместимость с моделью | Superb , A4 , A6 , A8 , Passat |
| Состояние | Новое |
| Вес | 0.7 кг |
|---|---|
| Висота паковання | 9.5 см |
| Довжина паковання | 26.5 см |
| Загальна інформація | Дотримуйтесь інструкцій з встановлення (через кнопку PIC) |
| Количество зубцов | 87 |
| Ширина | 24 см |
| Ширина паковання | 16.5 см |