



| Код запчасти | CT1044WP1 |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Seat , Volkswagen , Audi , Skoda |
| Совместимость с моделью | Bora , Caddy , Cordoba , Polo , Toledo , A3 , Octavia , Inca , Leon , Golf , New Beetle , Ibiza |
| Состояние | Новое |
| Вес | 2.439 кг |
|---|---|
| Висота паковання | 18.7 см |
| Довжина паковання | 19.5 см |
| Загальна інформація | Дотримуйтесь інструкцій з встановлення (через кнопку PIC) |
| Количество зубцов | 141 |
| Ширина | 25 см |
| Ширина паковання | 18.2 см |