


| Код запчасти | TI21287D |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Страна производитель | Германия |
| Температура открытия | 87 град. C |
| Конструктивные особенности | С уплотнением |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter , Touareg , Multivan |
| Вага нетто | 229 |
|---|---|
| Висота паковання | 11.20 см |
| Довжина паковання | 12 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Ширина паковання | 11.20 см |