


| Код запчасти | TM1105 |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Страна производитель | Германия |
| Конструктивные особенности | С уплотнением |
| Совместимость с маркой | Skoda , Audi , Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Golf , A3 , Bora , Polo , Passat , Octavia , Touran |
| Состояние | Новое |
| Температура открытия | 105 град. C |
| Вага нетто | 545 |
|---|---|
| Висота паковання | 25.20 см |
| Довжина паковання | 13.7 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Ширина паковання | 10.70 см |