


| Код запчасти | 09.8977.11 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 38 мм |
| Наружный диаметр | 281 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Dodge , Chrysler |
| Совместимость с моделью | Caravan, Voyager |
| Состояние | Новое |
| Діаметр центрування | 74 мм |
|---|---|
| Число отверстий | 5 |
| Момент затягування | 129 Нм |
| Мін. товщина | 25.3 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |