


| Код запчасти | 08.A114.31 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 60 мм |
| Наружный диаметр | 262 мм |
| Совместимость с маркой | Jeep , Dodge , Chrysler |
| Совместимость с моделью | Compass , Caliber , Avenger, Sebring , Patriot |
| Состояние | Новое |
| Діаметр центрування | 80 мм |
|---|---|
| Число отверстий | 5 |
| Момент затягування | 129 Нм |
| Мін. товщина | 8.4 мм |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |